Crazy Cool جدید است!


بنابراین ما 3.5 ماه به سال 2019 می‌رسیم، و تا اینجای کار چطور پیش رفته است؟

آیا اه، تن، اندام شما هنوز فقط اه، هستند یا عملی شده اند.

چه برسد به آن اتاق خواب پشتی پر از شلوغی، که مدام وسایل را داخل آن قرار می دهید و در را می بندید.

یا این واقعیت که همه ما باید پیمایش خود را به ،ب و کار، فعالیت‌های درآمدزا تبدیل کنیم و به خود مراقبت شخصی و حرفه‌ای بیشتری بدهیم.

آنها می گویند “اگر چیزی تغییر کند، هیچ چیز تغییر نمی کند”…

من خیلی وقت پیش تصمیم گیری را متوقف کردم… برای من واقعاً عجیب بود که بگویم “من این کار را شروع می کنم…” اما بعد آن را به تعویق انداختم.

چرا فوراً خود را مسئول نمی‌د،د و آن را همان موقع انجام نمی‌دهید.

فکر می کنم هر سال که می گذرد، ما به کار روی خودمان، ،اصر زندگی و روابطمان ادامه می دهیم.

همه به طور مداوم در حال تغییر، جابجایی و پر از قطعات متحرک هستند.

برخی از چیزهایی که من در مورد کارآفرین بودن دوست دارم این است که چگونه باعث رشد من به ،وان یک فرد شده است.

این زندگی شخصی من را بسیار تعریف کرد و باعث شد من از نظر حرفه ای نیز رشد کنم.

جایی که در گذشته شاید نه می گفتید، حالا دارید بله می گویید.

وقتی رئیس دارید، آنچه از شما انتظار می‌رود یا از شما خواسته می‌شود را انجام می‌دهید، اما وقتی رئیس هستید، کارها را با کمی هدف، ضرورت و اشتیاق بیشتر انجام می‌دهید.

اگر خود دبیرست، من به مشاور مشاور پاسخ می‌داد که بعد از کالج یا دانشگاه چه کاری می‌خواهم انجام دهم، فکر نمی‌کنم حتی یک لحظه هم در این مورد شک نکنم.
انجام کاری که هنوز مشخص نشده بود، اما با این وجود، در تمام مدت برنامه ریزی شده بود.
من هرگز نمی توانستم انگشتم را روی شغل ایده آل برای خودم بگذارم، اما می دانستم که علایقم کجاست و اگر مجبور باشم، راه خودم را خواهم ساخت.

اولین ،ب و کار من فرش قرمز آماده کریستینا بعد از تولد اولین پسرم اتفاق افتاد ناگهان یک لامپ در 3 ماهگی خاموش شد و با کاری که می خواستم انجام دهم به من برخورد کرد. من سعی نکردم چرخ را دوباره بسازم، به سمت چیزی رفتم که دوست داشتم و خوشحالم کرد… و این همیشه زیبایی + مد بوده است.

یادم می آید به شوهرم گفتم می خواهم ،ب و کار خودم را راه بیندازم و فقط با صدای بلند گفتن آن به نظرم خیلی خوب بود.

ترسناک بود، زیرا من چیزی برای مقایسه آن با نداشتن ،ب و کار قبلی نداشتم.

اما می‌دانستم که می‌خواهم با همه به اشتراک بگذارم، بنابراین ابتدا روی آن تمرکز کردم و با گذشت زمان متوجه شدم که واقعاً گام‌هایم را پیدا کردم.
عقب افتادن و پرت نشدن. واقعاً روی برندم، ارجاعات دهان به دهان و ارائه بهترین تجربه ممکن برای همه ،، که روی صندلی من نشسته بودند، تمرکز کردم.
به هر حال شما نمی تو،د یک تعریف و تمجید ب،ید، به دنبال آن هایی هستید که به دست می آورید.

همیشه نگر، از ش،ت ،ب و کار شما وجود دارد… اما این فشار خوب است که باعث می شود از موفقیت ها بیشتر لذت ببرید.

همه ایده های بزرگی دارند. اما گاهی اوقات اجرای آنها سخت ترین بخش است.
برای بعضی‌ها خیلی راحت‌تر است که فقط به طناب ب،بید و به انجام کاری که انجام می‌دهید ادامه دهید… اما ایمان آوردن به چیزی که برای شما مهم است، چیزی بسیار خارج از عرف شما خواهد بود، اما ارزش آن را دارد. تلاش.

رسانه های اجتماعی می توانند حامی و حواس پرتی بزرگی در این انتخاب ها باشند.

این احساس همیشگی این است که باید با ،، که دنبال می کنید همگام باشید و خودتان را مقایسه کنید.

من این امتیاز را داشتم که بشنوم راشل هالیس سال گذشته صحبت کرد و از شنیدن صحبت های او بسیار خوشحال شدم “مقایسه مرگ شادی است”… آمین خواهر!
نکته مهمی که همه ما باید روی آن تمرکز کنیم و به خاطر بسپاریم این است که همیشه روی مسیر خود تمرکز کنیم. به خودتان اجازه دهید در طول مسیر الهام بگیرید، اما نه اینکه از مسیر خارج شوید.

وقتی ،ت به راه‌اندازی ،ب‌وکارم رسید، چیزی را به یاد آوردم که مدت‌ها پیش به من گفته شده بود… این اشتیاق به طور طبیعی به وجود می‌آید و بقیه چیزها را می‌توان به شما آموزش داد.
بنابراین در تجارت کاری را انجام دهید که در آن عالی هستید و در کاری که نیستید، به دنبال ،، باشید که می توانند به شما راهنمایی و آموزش دهند. بسیاری از جوامع بزرگ از ،ن و مردان وجود دارند که می‌خواهند شما موفق باشید و من شخصاً می‌توانم بگویم، کمک به دیگران برای دستیابی به چیزهای بزرگ احساس خوبی است.
این دیوانه نیست که چیزی جدید را امتحان کنید! الگوی خوبی برای خود باشید!

وقتی به گذشته نگاه می‌کنم، افراد زیادی داشتم که واقعاً برای حمایت از ،ب‌وکار جدید من تلاش می‌کنند و امروز وقتی این کار را برای شخص دیگری انجام می‌دهم… این احساس ارزشمندی است.

انجام کارها خارج از ،صر شما کاری برای شما انجام می دهد… در حالی که ا،ر آنها در طول زندگی به طناب می ،بند زیرا ایمن تر است، اکنون می بینید که بیشتر بله می گویید و خود را بیرون می آورید. منظورم این است که به ما یاد داده‌اند که از بچگی… برو در زمین بازی دوست پیدا کنیم، معلم‌ها ما را به گروه‌های تصادفی ت،یم می‌کنند تا بتو،م با دوستان جدید ارتباط برقرار کنیم، با افزایش سن باید به ماجراجویی ادامه دهیم.

این نوع ذهنیت بر هر کاری که انجام می دهید تأثیر می گذارد. انتخاب بهتر برای آنچه در بدن خود می گذارید، زیرا روی اه، تن، اندام خود کار می کنید. لذت بردن از اندورفین مثبت ناشی از ورزش و پا،ازی ذهن. شما را نمی‌دانم، اما وقتی دارم ورزش می‌کنم و آهنگ مورد علاقه‌ام پخش می‌شود، آنقدر مرا به هیجان می‌آورد و ،م می‌خورم که ایده‌ها به ذهنم خطور می‌کنند!

نمی توانستم تصور کنم که با شروع این انتخاب ها چه درهایی به روی من باز می شود. ما اکنون در دنیایی زندگی می کنیم که در آن، زم، که شما بالا می روید، مردم متوجه آن می شوند. اعتماد به نفس یک ویژگی عالی است و آنچه را که می خواهید جذب می کند.

،ب و کار من خیلی سریع شروع به کار کرد و به این دلیل است که به پیاده رو زدم و کارهایی را که انجام می دادم با دیگران به اشتراک گذاشتم. من ابتکار عمل را به دست گرفتم تا شبکه و جمعیت خود را پیدا کنم و به آنها اطلاع دهم که می خواهم با آنها کار کنم. همیشه چیزی از ملاقات با افراد جدید و تلاش برای قرار دادن خود در آنجا به دست می آید.
زمان های سختی وجود دارد، و مراحل یادگیری… این حقیقت است… اما در هر کاری که انجام می دهیم اجتناب ناپذیر است. اغلب از من می پرسند که چگونه وقت پیدا می کنم، زیرا مادر 2 پسر هستم، اما هیچ پاسخی برای آن وجود ندارد. شما برای چیزهای مهم وقت می گذارید و بس.

7 سال به ،وان یک صاحب ،ب و کار می گذرد و حدس می زنم کارم در آنجا تمام نشده باشد.
زم، یکی به من گفت چرا 100% از 1 چیز را داشته باشی، در حالی که می تو، 1% از 100 چیز را داشته باشی و این ذهنیت من را تغییر داد.
ا،ر افراد موفق چندین ،ب و کار دارند و این علاقه من را به اوج رساند.

سپس وارد ،ب و کار دوم می شود، ،ب و کاری که من آنقدر به دنبال آن نبودم یا انتظار نداشتم از آن لذت ببرم.

حضور در صنعت فروش مستقیم در واقع چیزهای زیادی به من آموخت. در حالی که دیگران می توانند انگ های مرتبط با نحوه کار یا کاری که ما انجام می دهیم باور کنند، من تصمیم گرفتم توجه خود را بر آنچه همیشه برایم مهم بوده متمرکز کنم. به اشتراک گذاشتن یک نام تجاری معتبر، با مشتریانم با بهترین تجربه رفتار کنم، روابط بلندمدت ایجاد کنم، همه اینها در عین رشد ،ب و کار من.

تقریباً 2 سال از زم، که من مشاور شدم می گذرد رودان + فیلدها و درگیر شدن با یک برند جه، و استفاده از تجارت اجتماعی برای به اشتراک گذاری و رشد بسیار جالب است.

من به خاطر کاری که انجام می‌دهم بسیار افتخار می‌کنم و از داشتن ۲ ،ب‌وکار که بر کمک به مردم تمرکز دارند تا بهترین ظاهرشان را داشته باشند، بسیار سپاسگزارم. آموزش زیبایی واقعی و مراقبت زیاد از خود.
وقتی احساس خوبی داشته باشی و اعتماد به نفس داشته باشی، این موضوع در ذهن دیگران هم طنین انداز می شود و آن ها آن را می بینند!
به‌،وان یک کارآفرین و من هنوز در حال انجام کارهای جدید هستم. من خیلی به قو،ن جذب اعتقاد دارم، اما همه چیز به این ختم می شود که به ماجراجویی بله بگوییم و بدترین چیزی که ممکن است اتفاق بیفتد این است که ش،ت می خورید.
اما همه در مقطعی از زندگی خود ش،ت می خورند… اما از آنجاست که همه چیز واقعاً سرگرم کننده می شود!

اطمینان حاصل کنید که آنچه را که می خواهید با جهان به اشتراک بگذارید، و به جای اینکه آن را برای مدتی بعد حل کنید، فقط مستقیماً وارد شوید!

فصل هیجان انگیز دیگری را به کتاب خود اضافه کنید.

پس آن لباس مشکی کوچک یا دونده هایتان را بپوشید، تلفن را بردارید، ایده یا فرصتی را دنبال کنید، با شبکه خود تماس بگیرید، در رویدادی شرکت کنید که می خواستید در آن شرکت کنید، خود را به ،ی معرفی کنید… به من اعتماد کنید، چیزهای عالی اتفاق خواهد افتاد!

از گفتن “دیوانه است” دست بردارید و به جای آن بگویید “من کنجکاو هستم”!

به هر حال Crazy جالب جدید است!


منبع: https://redcarpetreadybychristina.ca/crazy-is-the-new-cool/