SUMMER STATE OF MIND – ویژگی مجله تازه


اسکرین شات 2019-07-26 در ساعت 5.12.18 صبح اسکرین شات 2019-07-26 در ساعت 5.12.35 صبح اسکرین شات 2019-07-26 در ساعت 5.13.19 صبح اسکرین شات 2019-07-26 در ساعت 5.13.32 صبح

در شماره ژوئیه / آگوست مجله Fresh من برخی از چیزهای مورد علاقه خود را در مد، زیبایی و سبک زندگی به اشتراک می گذارم!
Moto: جادوی تابستان را غرق کنید و تا جایی که ممکن است ماجراجویی کنید!

آنچه در کیف من است

چه به سر کار بروید، چه با دوستان ملاقات کنید، چه برای تعطیلات آ، هفته حرکت کنید یا به سمت است، بروید، به وسایل ضروری من، در کیف خود نیاز دارید!

من همیشه ، ضد آفتاب برای محافظت در برابر آفتاب سوختگی و جلوگیری از هر گونه آسیب به پوستم در دسترس دارم

لاک ناخن در رنگ تابست، سرگرم کننده! با پدیکور تازه و رنگی جدید، انگشتان پای خود را برای صندل آماده کنید.

هیدراته کن بطری های آب یکبار مصرف خنک نیستند … اما بطری های قابل استفاده مجدد هستند! یکی را پیدا کنید که من، استایل شما باشد و برای نگهداری نوشیدنی مورد علاقه خود همه جا همراه خود داشته باشید!

عطر! برای من هیچ لباسی کامل نیست مگر اینکه اسپری از عطر مورد علاقه شما اضافه شود.

عطرهای خود را به رایحه ای سبک تر، بازیگوش تر و میوه ای تغییر دهید!

عینک آفتابی! یک ا،سوری مد باید داشته باشید، و مدل‌های بسیار زیادی برای انتخاب از بین آن‌ها… پس زرنگ باشید و جفتی را پیدا کنید که بتو،د تقریباً با همه چیز بپوشید.

تازه ،! پس از یک روز طول، در آفتاب، پوست شما می تواند احساس گرما، درد و حتی خشکی در اثر قرار گرفتن در معرض آن داشته باشد… بنابراین حفظ پوست نه تنها محافظت شده، بلکه هیدراته نیز مهم است. اسپری های آب حرارتی یک راه عالی برای کمک به آرامش در حرکت هستند!

اسکرین شات 18/06/2019 در ساعت 10.43.46 صبح

آن نگاه آفتاب‌بوسیده

هیچ چیز جذاب تر از پوست زیبا نیست! در تابستان کمتر به آرایش فکر کنید … زیرا هرگز نمی خواهید آن ظاهر سنگین و غلیظ را داشته باشید.

من یک پودر فشرده دارم که واقعاً از آن لذت می برم که حاوی SPF نیز هست، بنابراین در طول روز می توانم تاچ آپ انجام دهم و در حالی که هنوز در برابر آفتاب محافظت می کنم، دوباره استفاده کنم.

همه ما آن درخشش برنزی را می‌خواهیم و لازم نیست با ساعت‌ها نشستن زیر نور خورشید به دست بیاوریم.

برنزه کننده های خود این روزها بسیار عالی ساخته شده اند، و به طور طبیعی ادامه می دهند…پس یکی را پیدا کنید که برای شما من، است، سپس آن پاها را به نمایش بگذارید. من همچنین دوست دارم یک اسپری درخشان را روی پاها و بازوهایم اضافه کنم تا «درخشش تابست،» بیشتر شود.

من طرفدار شخصی برنزه‌ها با رنگ‌های طلایی ملایم هستم که به‌،وان برجسته‌کننده، براق کننده لب با رنگ‌هایی مانند صورتی تیره یا هلویی که به آس، در حین حرکت استفاده می‌شوند و نیازی به خط لب ندارند، کار می‌کنند. من همیشه ابروهایم را مرتب و پر نگه می‌دارم و برای استفاده طول، در زیر نور آفتاب به مداد ضدآب روی می‌آورم. من عاشق رژگونه های ، هستم و فقط با انگشتانم روی سیب های گونه ام مالیم که ظاهر طبیعی تری می دهد. فر ، مژه ها را فراموش نکنید و مقداری ریمل بزنید که چشم ها را باز کرده و مژه های بلندتری ایجاد می کند.

اسکرین شات 18/06/2019 در ساعت 10.42.48 صبح

زندگی برای آ، هفته ها

هفته ای طول، می گذرد، اما وقتی جمعه فرا می رسد، دنیای جدیدی از ماجراجویی در شرف وقوع است!

چه در حال سفر به یک ماجراجویی باشید و چه در حیاط پرش در چاله های آبیاری محلی خود، داشتن یک فرار چیزی است که همه ما به آن نیاز داریم!
هر کجا که می روی، مد خود را با خود ببر! از دیدگاه سبک، تابستان یک فصل کاملاً جدید را ارائه می دهد تا واقعاً سبک شخصی شما را در حالی که گرما را ش،ت می دهید به نمایش بگذارید.

احساسی که یک لباس ما،ی روان هنگام پوشیدن آن احساس می‌شود، صندل‌های ،‌ای معمولی، فدوراهای زیبا، سارافون‌های زیبای شما که هرگز نمی‌خواهید آن را در بیاورید!

بسیاری از سبک ها و گرایش ها برای انتخاب! مثل رفتنت به تعطیلات لباس بپوش!

اسکرین شات 18/06/2019 در ساعت 10.50.33 صبح

کنار است، جایی است که مرا پیدا خواهید کرد

چه انگشتان پاهایتان در آب باشند، چه روی صندلی عالی… هیچ چیز بهتر از بودن کنار است، با یک نوشیدنی سرد در دست نیست. پس آن لباس شنای زیبای یک یا دو تکه را بیرون بیاورید و آنچه را که دارید تکان دهید! طراحان پیدا ، کت و شلواری که بیشتر به شما می آید را بسیار آسان می کنند! من همیشه پیشنهاد می کنم ،مت هایی از بدن خود را که دوست دارید انتخاب کنید و آنها را به نمایش بگذارید! یک قطعه در ترند هستند و در سبک‌ها، رنگ‌ها و تن،‌های بسیار متفاوتی عرضه می‌شوند… پس خجالتی نباشید! مهم، های است، فرصتی عالی است تا مایو خود را بیشتر به یک لباس تبدیل کنید. از لوازم جانبی با روسری مو، جواهرات، روسری و کلاه آفتابگیر نترسید. بگذارید موسیقی فضا را پر کند، ضرب آهنگ را بشنوید، گرما را روی پوست خود احساس کنید و حال و هوای تابست، را در اطراف خود احساس کنید.

اسکرین شات 18/06/2019 در ساعت 10.41.38 صبح

سرگرم کننده

من کاملاً دوست دارم از دوستان در خانه خود میزب، کنم. با بزرگ شدن یون،، تمام انرژی و انرژی از داخل خانه ما و بیشتر از اطراف آشپزخانه می آمد. مادرم عاشق سرگرمی است و پدرم صاحب رستوران های زیادی است، بنابراین می توان گفت من به نوعی متولد شدم تا این سنت را در زندگی خودم ادامه دهم. من دوست دارم تجربه ای خلق کنم که باعث شود دوستان و خانواده ام احساس شادی کنند و خاطرات جدیدی بسازم. سرگرمی لازم نیست کار زیادی باشد … فقط آن را سرگرم کننده کنید! از آنجایی که قبلاً یک بارمن بودم و در صنعت شراب + ،ات الکلی کار کرده بودم، اگر به خانه من بیایید، من همیشه کوکتل های سرگرم کننده را آماده می کنم! ما عاشق آشپزی هستیم و شوهرم استاد کباب پز است… بنابراین وقتی میزب، می کنیم، نگاه ، به اطراف و دیدن همه با هم بودن ما را بسیار خوشحال می کند. خدا را شکر که روزها طول، تر شده اند تا بتو،م مهم، را ادامه دهیم!

اسکرین شات 18/06/2019 در ساعت 10.46.46 صبح

تابستان به یکباره می گذرد … پس آن را خیس کنید و خاطرات حماسی بسازید!

کریستینا -xo-


منبع: https://redcarpetreadybychristina.ca/summer-state-of-mind-fresh-magazine-feature/