10 عادت من برای داشتن پوست عالی!!


درست است که سن فقط یک عدد است…اما حتی با وجود اینکه ممکن است در قلب شما احساس جو، کنید…ما هنوز، هر کدام از ما، هر روز پیر می شویم!

وقتی در نوجو، یا اوایل دهه 20 زندگی‌مان بودیم، قطعاً می‌توانستیم از کارهای خیلی بیشتری مثل نشویید، پوست خودمان بچینیم… و بزرگ‌تر، ، ضدآفتاب نپوشیم، بلکه روغن و ،‌ها را ،یم تا پوستمان تیره‌تر شود. اما در واقعیت ما به سادگی نمی تو،م این کار را انجام دهیم.

با هر سالی که می آید و می رود… بیایید امیدوار باشیم که بتو،م به گذشته نگاه کنیم و بگوییم که چه سال خوبی بود پر از سرگرمی و خاطرات… اما این یک سال دیگر فرسودگی و فرسودگی بزرگ ترین اندام بدن ما، پوست ما است.

من هستم و همیشه م،ع مراقبت از پوست شما بوده ام. وقتی پوست ما سالم است، به طور طبیعی احساس اعتماد به نفس و زیبایی بیشتری می کنیم. ثابت شده است که شستشوی مداوم و روال روزانه باعث بهبود پوست می شود.

106 کریستینا_J789

مشاور Rodan + Fields مراقبت از پوست من را بسیار آسان کرده است و من عاشق نتایجی هستم که دائماً به دست می‌آورم. اما نه تنها برای خودم، بلکه برای دوستان، مشتری و همکارانم.
R + F بیشتر از مجموع 10 شرکت زیبایی برتر مطالعات بالینی انجام می دهد … بنابراین من از توصیه این رژیم ها و محصولات اطمینان دارم!

از چه چیزی استفاده کنیم، چگونه از آن استفاده کنیم و فقط ندانستن شیوه های اولیه می تواند برای بیشتر افراد استرس زا باشد، بنابراین در اینجا 10 عادت روزانه برای سرگرمی برای پوست شگفت انگیز آورده شده است… من فقط موعظه نمی کنم… من با اینها زندگی می کنم!

اینجا میرویم…

1. هر روز تن ها آب بنوشید. همه ما در صبح به قهوه نیاز داریم، اما نوشیدن آب چیزی است که ما را هیدراته نگه می دارد و این در چهره ما نیز نمایان می شود. پوست هیدراته شده انعطاف پذیر است و سالم به نظر می رسد. حتماً از محصولاتی استفاده کنید که به این امر کمک می کنند. برای خود یک بطری آب سرگرم کننده جدید، مانند چیزی از آن، تهیه کنید تورم.
-توصیه کریستینا: سرم اکتیو هیدراتاسیون

قابل اشتراک گذاری - AHS Allure 2

2. ، ضد آفتاب ضروری است. باید ضد آفتاب بزنیم عادت ،نه. طیف گسترده ای را انتخاب کنید و مهم نیست در چه فصلی از سال یا آب و هوا … باید درخواست دهید. ، ضد آفتاب فقط برای صورت شما نیست، پس جاهایی را که آفتاب می‌بوسد را فراموش نکنید، مانند بالای گوش‌ها، شانه‌ها، دکلته ،ن (ناحیه سینه)، دست‌ها و غیره. دوست ما.
-توصیه کریستینا: برای ضد پیری. بازتعریف دفاع سه گانه SPF 30. برای پوست های حساس؛ ضد آفتاب معدنی SPF 3 را تسکین می دهد

080 کریستینا_J7890086 کریستینا_J789

3. محافظ پوست. وقتی صحبت از آرایش می شود، مراقب باشید که برس های خود را قبل از تماس با پوستتان تمیز نگه دارید. آنها می توانند حاوی باکتری ها و ،یفی باشند که منافذ را مسدود کرده و باعث ایجاد جوش می شوند. فونداسیون ها می توانند سنگین باشند و منافذ را مسدود کنند. قبل از اینکه صورت خود را لمس کنید، مطمئن شوید که دست هایتان همیشه شسته و تمیز هستند. تلفن‌های همراه ،یف هستند، بنابراین حتماً آنها را تمیز کنید. وقتی جوش می‌زنید و جوش می‌زنید… انتخاب نکنید. این باعث تحریک و التهاب بیشتر می شود.
-توصیه کریستینا: پودر شل پپتید رنگی با SPF 20 و برس آنتی باکتریال
در رنگ های سبک، متوسط ​​و برنز موجود است.

IMG_3455

4. فعالیت بدنی. از ورزش، اندورفین های مثبتی که در بدن ترشح می شود، کاهش دهنده استرس است و همچنین گردش خون را تقویت می کند که می تواند منجر به درخشندگی پوست شود.
-نکته کریستینا: با پیاده روی شروع کنید…فقط برخیزید و بیرون بروید و آن بدن را حرکت دهید. واقع بین باش. هوای تازه، لیست پخش و افزایش ضربان قلب!

059 کریستینا_J789

5. قرار گرفتن در معرض آفتاب خود را محدود کنید. همه ما دوست داریم زیر آفتاب بنشینیم… اما باید مراقب مدت زم، که در آفتاب هستیم باشیم. کلاه بپوشید، یک نقطه در دریاچه با کمی سایه انتخاب کنید تا به آنجا فرار کنید… زیاد از هر چیزی خوب نیست.
مد تابست، سرگرم کننده است و با گزینه های بسیار با کلاه های مد روز و پوشش های جذاب برای انتخاب از مکان هایی مانند ترینا ، یا زندگی در صورتی!
-توصیه کریستینا: ضد آفتاب روزانه با طیف وسیع SPF 30

ضروری - بهار

6. پا،ازی روزانه پوست. هنگامی که برای یک روز از خانه خارج می شوید، صورت شما در معرض آلودگی و ،یفی قرار می گیرد و در پایان روز پوست ما نیاز به پا،ازی دارد. وقتی شب صورتم را روی بالش می گذارم، بهتر می خوابم چون می دانم پوستم تمیز است و می تواند نفس بکشد و استراحت کند. بیدار شدن شبیه آلیس کوپر با ریمل و آرایش قدیمی جالب نیست.
-توصیه کریستینا: پارچه های پاک کننده آرایش را دوباره تعریف کنید

اسکرین شات 06/04/2018 در ساعت 10.17.13 صبح

7. چشمان زیبا. شما باید از پوست خود مراقبت کنید اما پوست حساس اطراف چشمان زیبای خود را فراموش نکنید. ما سن زیادی را در این زمینه نشان می‌دهیم…بنابراین مهم نیست چند سال دارید یا کمبود خواب داشته‌اید… مطمئن شوید که این را در اطراف چشم خود مانند یک نوزاد تازه متولد شده پرورش دهید!
-توصیه کریستینا: ، دور چشم چند کاره

، دور چشم REDEFINE-Multi-Function- Spring

8. پوست کدر دیگر نیست. پوست ما به طور طبیعی ریزش می کند، اما کمک ، به آن یک بار در هفته قطعا کاری است که از انجام آن لذت خواهید برد. انتخاب یک لایه بردار عالی برای صورت و بدن و قرار گرفتن در زیر دوش ایده عالی است. با یک لمس آب استفاده کنید تا روی پوست شما خیلی زبر نباشد و همیشه روی صورت خود با حرکات دایره ای و بیشتر روی سمت ملایم ماساژ دهید. مالش خشن کمکی نمی کند، در عوض آسیب می رساند و باعث قرمزی و تحریک می شود. لایه برداری کنید و به ،وان تشکر از پوستتان، می درخشد!
-توصیه کریستینا: خمیر میکرودرم ابریژن

090 کریستینا_J789

9. با صورتت مهربان باش شستشوی بیش از حد سخت یا اگر آب خیلی داغ است … می تواند به پوست شما آسیب برساند و تحریک کند. پس به یاد داشته باشید که با چهره خود ملایم باشید! هنگام استفاده از ، دور چشم از انگشت حلقه استفاده کنید زیرا ضعیف ترین رقم انگشت شماست. هنگام استفاده از دستمال صورت به یاد داشته باشید که از مالش خیلی سخت و همچنین تمیز بودن آن مطمئن شوید.

10. رژیم غذایی هوشمند من متخصص تغذیه نیستم اما می دانم که ما گروه های غذایی داریم و اینکه چه چیزهایی سالم و چه چیزهایی نیستند. مهم است که چه می خورید و همه چیز در مورد تعادل است. ثابت شده است که گنجاندن مقدار زیادی میوه و سبزیجات در رژیم غذایی شما معجزه می کند. هرچه غذا رنگارنگ تر باشد بهتر است.
-توصیه کریستینا: به کمک نیاز دارید که چه بخورید؟ یک متخصص تغذیه سرگرم‌کننده را در اینستاگرام پیدا کنید تا نکات و توصیه‌های آموزشی را دنبال کنید. دو تا از مورد علاقه های من هستند @karlenekarst & @originsnutrition2010

048 کریستینا_J789

هر نکته یا ترفندی دارید که دوست دارید آن را به اشتراک بگذارید یا اضافه کنید… من دوست دارم بشنوم چه چیزی برای شما مفید است یا چه چیزی را در برنامه روزانه خود قرار می دهید!

آیا آماده تغییر روال مراقبت از پوست خود هستید و مطمئن نیستید از چه چیزی استفاده کنید… مشکلی نیست… این را مصرف کنید ابزار راه حل برای پیدا ، آنچه برای شما توصیه می شود!

شما لایق پوست عالی هستید و با آن قابل دستیابی است رودان + فیلدها… من بیش از یک سال است که استفاده می کنم و به این زودی متوقف نمی شوم!

امروز یک روز عالی برای شروع یک روال جدید است، زیرا هرگز از انجام کاری خوب برای خود پشیمان نخواهید شد! 😉

011 کریستینا_J789

~کریستینا xo
منبع: https://redcarpetreadybychristina.ca/10-things-you-s،uld-be-doing-to-have-great-skin/