پس از پارتی های اسکار 2017: ستاره ها چه می پوشیدند و چگونه مهمانی می کردند؟


آیا همه ما می‌تو،م موافق باشیم که اسکار 2017 کمی ناجور بود و آن چیزی که ما انتظار داشتیم نبود، از این رو نظرات زیادی در مورد مدها، برندگان، بازنده‌ها و موقعیت/ شیرین کاری لالا لند در مقابل مهتاب وجود داشت؟

چیزی که کل کائنات می توانند در مورد آن به توافق برسند این است که بعد از مراسم اسکار افراد مشهوری بسیار بهتر از فرش قرمز واقعی به نظر می رسیدند. تا حدی قابل درک است، آنها آرام تر هستند، آنها فقط می خواهند تفریح ​​کنند، مهم، کنند، ، بخورند، برقصند و با دوستان خود ملاقات کنند. می د،د… یک شب جمعه معمولی، فقط با لباس های دیزاینر و مالش آرنج رایان گوسلینگ.

ع، های از ریس ویترسپون گرفتن سلفی با دوستانش و خندیدن در حالی که ظاهری شگفت انگیز دارد همه ما وقتی بیرون می رویم. خوب…. به نوعی ویولا دیویس پوشیدن کفش‌های کت، و کت و شلوار شیک فراتر از جذابیت و در عین حال شیک است. اما استونلباس آرام فقط فریاد می زند من فقط می خواهم یک نوشیدنی بنوشم و از خودم لذت ببرم. چه ،ی به مد اهمیت می دهد.

سپس وجود داشت دمی لواتو. متوقف ،. مدل ها متوقف ،. سوفیا ورگارا، کیت هادسون، جسیکا آلبا – همه به طرز دیوانه کننده ای گرم و زیبا به نظر می رسیدند.

اما آیا کدی برای انتخاب لباس های اسکار برای فرش قرمز در مقابل بعد از مهم، وجود دارد؟

مطابق با ووگ وجود دارد، و همه چیز در مورد این است که همه چیز را روی فرش قرمز به نمایش بگذاریم و یک نسخه آرام تر را برای مهم، انتخاب کنیم. لباس دوم نباید لباس واقعی اسکار را ارتقا دهد، و باید دقیقاً همین باشد، یک تغییر سریع لباس که با ریزش موهایتان و لذت بردن از خودتان همراه است. نباید به نظر برسد که نمی تو،د بین 2 لباس تصمیم بگیرید.

خوب حالا… منطقی است، نه؟ طبق این قاعده ووگ به ،وان بهترین لباس مجلسی انتخاب شد آلیشیا ویکاندر

حالا بروید یک نوشیدنی، یک موهیتو، یک قهوه، شامپاین، آب، هر چیزی که در قایق شما شناور است بردارید و ببینید ستاره ها چگونه مهم، می کنند.

*

مورد علاقه شما کی بود؟

{ع،‌ها از طریق Vogue، Elle، Eonline}


منبع: https://thefa،ontag.com/2017-oscars-after-parties-what-the-stars-wore-،w-they-partied/