پرنسس کتی در امیلیا ویکستد و سولاس لندن


خانه » فرش قرمز » پرنسس کتی در امیلیا وی،تد و سو، لندن

ارسال شده در 03 دسامبر 2022

پرنسس کتی آ،ین روز از تور بوستون خود را در بازدید از دانشگاه هاروارد با لباسی بسیار شیک گذراند و فرش سبز جوایز Earths،t را در مجموعه ای از انتخاب های سبک تا حدودی غافلگیرکننده، اگر نه مرزی تکان دهنده (در آن نوع سلطنتی) گذراند.

کاترین پرنسس و، از مرکز رشد کودک در دانشگاه هاروارد بازدید کرد

این بسیار شیک و زیبا است به نحوی که واقعاً با ترجیحات سبک او صحبت می کند، اما چاپ هوندستوت و حتی ،یب رنگ آن کمی تازگی دارد. گرچه یقه اش خیلی سفت است. کیف عروسکی کبریتی مثل همیشه ،انه به نظر می رسد، اما باز هم: او سبک خود را از قبل ملکه کرده و این امضاهای الیزابتی اخیر را به کار گرفته است. این شامل پایین آوردن خطوط لبه‌های او نیز می‌شود، که در این مورد، برای ما خیلی خوب کار نمی‌کند. ما فکر می کنیم این بسیار زیباتر – و نه کمتر من، – با یک سجاف تا زانو خواهد بود.

شاهزاده و پرنسس و، در مراسم اهدای جوایز Earths،t در تالار موسیقی MGM شرکت می کنند

اووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو حس میکنیم الان داری همه رو ازمون متنفر میکنیم ما می تو،م به نوعی ببینیم که چرا مطبوعات با این لباس شگفت زده شدند، اما ما اصلاً آن را برای او دوست نداریم. قبل از اینکه به ناله‌های خود بپردازیم، توجه می‌کنیم که این یک لباس مجلسی اجاره‌ای است که در خدمت درخواست خود و،ی‌ها است که مهمانان از لباس‌های سازگار با محیط زیست، پایدار یا بازیافتی استفاده کنند. این تصویرسازی خوب و هوشمندانه است، حتی اگر او یک سخنگوی تا حدودی ضعیف برای چنین چیزهایی بسازد (بدون تقصیر واقعی خودش، زیرا نقش نیاز به کمد لباس بزرگی از ظاهر مد روز دارد). ما همچنین از دیدن او در چیزی با این جذابیت ، و پوست کمی شگفت زده شدیم. او البته به سطح تکان دهنده ای از قرار گرفتن در معرض یا گرما نزدیک نیست، اما ما نمی د،م که آیا او احساس می کرد کمی آزادی دارد تا در خاک آمریکا رها شود. از این گذشته، او تمایل دارد به احترام کشورهایی که بازدید می کند لباس بپوشد. شاید او فکر می کند که آمریکا جایی است که همه چیزهای داغ هستند. ما همچنین می خواهیم با تایید کفش های متضاد را یادداشت کنیم. انصافا اینکه او یک جفت سبز نپوشید باعث آرامش است. او پوشیده است چوکر زمردی آرت دکو ملکه مری برای اولین بار؛ قطعه ای که دایانا زم، که او را نمادین ساخت آن را به ،وان سربند می پوشید. یک بار دیگر، این کمتر مربوط به ادای احترام به PoW قبلی است و بیشتر در مورد نشان دادن این است که کیت اکنون حامل این ،وان است. از زم، که او از پرنسس فارغ التحصیل شد، شروع به استفاده از جواهرات بیشتر شبیه یک ملکه کرد. خوب، حالا به ،متی می پردازیم که شما را با خود عصب، می کنیم: نقدها.

برای یکی، سایه سبز این لباس بسیار خشن است و ما صادقانه فکر نمی کنیم که این لباس برای او چاپلوسی کند. برای دیگری به نظر می رسد که به سختی می تواند در آن نفس بکشد. پرنسس همیشه لباس‌هایش را تا جایی که ممکن است خوش فرم می‌پسندد، اما به نظر می‌رسد که او در برخی از ظاهرهای اخیرش تا حد «بسیار تنگ» پایین آمده است. و در نهایت، ما فکر می‌کنیم که این نمونه‌ای کامل از این است که چگونه هماهنگی او گاهی اوقات کمی از کنترل خارج می‌شود. لباس پوشیدن متن، با فرش – نه به رنگ سبز پوشیدن برای ترویج مد پایدار – کمی است، ما نمی د،م… بی خیال است؟ واضح؟ کمی بیش از حد موضوع-y؟ ما همچنین تمایل داریم فکر کنیم که ست ، جواهرات شما با لباس شما باعث می شود که لباس کمی شبیه به آن به نظر برسد. لیست آرزوهای ما: جواهرات و کفش ها را نگه دارید، همان لباس را بپوشید (چون طرح زیباست) اندازه بزرگتر و به رنگ متضاد و متضاد.

امتیازات سبک:
اولین نگاه: لباس امیلیا وی،تد | کیف دستی توت | گوشواره Lenique Louis |
نگاه دوم: لباس مجلسی آستین بلند Solace London | چوکر زمرد ملکه مری | گوشواره زمرد و الماس Asprey | پمپ جیانویتو روسی

[P،to Credit: PA Images/INSTARimages.com/Cover Images, Doug Peters/PA Images/INSTARimag/Cover Images, Ian Vogler/Daily Mirror/PA Image/Cover Images]


منبع: https://tomandlorenzo.com/2022/12/princess-cathy-in-emilia-wickstead-and-solace-london-royal-fa،on-style/