قیمت خرید فرش ماشینی جدیدترین فرش ها از بهترین برندها

شایان‌ذکر است که یکی از ویژگی‌های برجسته و بارز فرش دستباف گونه. بهره‌مندی فرش از تراکم بالا، سنگینی و فشردگی فرش را افزایش می‌دهد. از سوی دیگر، زیاد بودن تعداد شانه‌های فرش، سبب ریزبافت‌تر شدن نقش و طرح فرش می‌گردد.

  • با مشاهده استقبال نسبتاً مطلوبی که مردم از فرش‌های ماشینی به عمل آوردند شرکتی درکاشان تاسیس شد که فعالیت آن در زمینه تولیدات مواد مرتبط با فرش و همچنین خود فرش بود و اولین محصول آن در سال ۱۳۵۳ به بازار عرضه شد.
  • هرچه تعداد شانه یک فرش بیشتر باشد به همان میزان تراکم آن هم بیشتر است، بیشترین میزان تراکم فرش ماشین مربوط به فرش های 1200 شانه و 1500 شانه میباشد، در بازار فرش ماشینی به این نوع فرش هااصطلاحاٌ فرش های ماشینی دستباف گونه اطلاق می شود.
  • بنابر این ما فکر میکنیم که این کیفیت است که همیشه حرف اول را می زند و ارزان بودن فرش یا هر کالای دیگر بعد از کیفیت خوب آن معنی پیدا میکند!
  • فرش 9 متری یکی از ابعاد استاندارد فرش ماشینی است، قیمت فرش 9 متری بر اساس سایزبندی آن مشخص می شود.

برای برآورد قیمت فرش ماشینی500 شانه، حتما باید دو فاکتور مهم جنس و ابعاد فرش را در نظر داشته باشیم. فرش های 12، 9، 6 و 4 متری موجود در بازار فرش، تنوع گوناگونی دارند. دامنه آنها از فرش 500 و 1000 شانه تراکم تا فرش 1500 و حتی 4500 شانه را شامل می شوند. اگر به دنبال بهترین تولید کنندگان فرش 9 متری هستید، باید به سراغ تولید کنندگان فرش در شهر کاشان بروید. زیرا مهد فرش ایران، شهر کاشان است و فرش های بافته شده در کارخانه جات فرش کاشان، بسیار با کیفیت و تضمینی هستند. به صورتی که بخش بزرگی از صادرات فرش ایرانی را فرش کاشان تشکیل داده است.

برند های محبوب فرش ماشینی به ترتیب الویت عبارتند از محتشم,خوب,ساوین,بدون برند, … حرکتی انجام داده است تا ضمن رنگ بندی شاخص، سطح فرش ها با فراز و فرود روبرو شود. به‌طورکلی، زیبایی و منحصربه‌فرد بودن برای خریداران فرش از مؤلفه‌های مهم و حائز اهمیت تلقی می‌شود. جهت بازدید از فروشگاه اینترنتی امین کارپت به لینک مربوطه مراجعه فرموده وجهت هماهنگی با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

خرید فرش ماشینی کاشان مستقیم از کارخانه

در اینجا ما قصد داریم، همه موضوعات مهمی که بر قیمت فرش ماشینی موثر است را، بیان کنیم. این موضوع که مستقیما بر کیفیت و قیمت کار موثر است، مسیرهای انتخاب و خرید انواع فرش ماشینی را از هم جدا می‌کند. بر این اساس افراد با توجه به نیاز و الزام خود، مدل‌های گوناگون از این محصولات را انتخاب ودر تراکم وشانه هایی مختلف از جمله فرش 700 شانه، فرش 1200شانه، فرش 1500 شانهخریداری می‌کنند. در فروشگاه اینترنتی قصر فرش سعی شده تا حدودی این دغدغه برطرف شود و شرایط ایده آل خرید یک فرش ماشینی باکیفیت و درجه یک ولی در عین حال با قیمت مناسب را برای همگان مهیا نماید. در بافت فرش ماشینی از الیاف گوناگونی استفاده میشود، در حال حاضر بهترین و با کیفیت ترین الیاف موجود در بافت فرش ماشینی، نخ اکریلیک 100% هیت ست شده است، بعد از آن نخ های bcf و پلی پروپیلن بیشترین کاربرد دارند. کیفیت بالای الیاف مورد استفاده در بافت فرش سبب افزایش قیمت فرش در نهایت میشود.

فرش ماشینی اصولا به صورت 8 رنگ و 10 رنگ در بازار تولید میشود. فرش ماشینی به طور کلی در سه رنگ زمینه روشن، تیره و خنثی تولید میشود. فرش های ماشینی با استفاده از دستگاه های بروز بافندگی و بهره گیری از طراحی طراحان مجرب و هنرمند ایرانی تهیه می‌شود. اولین و مهم ترین دلیل محبوبیت فرش ماشینی، قیمت آن است زیرا نسبت به فرش دستبافت بسیار ارزان تر است. دوما هر طرح و رنگ و سبکی که شما تصور کنید در زمینه فرش ماشینی وجود دارد و این تنوع گسترده در کنار قیمت مناسب، دلیل توجیه کننده ای برای محبوبیت فرش ماشینی است. بجزء فاکتورهای بالا یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت فرش، رنگ بندی و تعداد رنگ آن میباشد.

قیمت فرش ۷۰۰ شانه

این محصولات بدون پرز هستند و دارای ثبات رنگ حداقل ۱۰ ساله می‌باشند. قطعاً اگر قیمت فرش ماشینی را اصلی ترین ملاک انتخاب فرش ندانیم، اما یکی از ویژگی های اصلی انتخاب اکثر آدمهاسّت. البته این موضوع ربطی به سطح درآمد هم ندارد و آدمهای ثروتمند هم از اینکه یک فرش خوب و با کیفیت را با قیمت کمتر خرید کنند راضی ترند! هر چند قیمت یه فاکتور مهم برای خرید فرش کاشان به شمار می آید، اما این موضوع مشروط به این است که کیفیت فدای قیمت نشود. بنابر این ما فکر میکنیم که این کیفیت است که همیشه حرف اول را می زند و ارزان بودن فرش یا هر کالای دیگر بعد از کیفیت خوب آن معنی پیدا میکند! وگرنه همه ما می دانیم که پیدا کردن یک فرش یا کالای ارزان و بی کیفیت، کار خیلی آسانتری است!!

فرش 12 متری در تعداد شانه های متنوعی تولید میشود، که شامل انواع 700 شانه، 1000 شانه، 1200 شانه و 1500 شانه میباشد. هرچه تعداد شانه یک فرش بیشتر باشد به همان میزان تراکم آن هم بیشتر است، بیشترین میزان تراکم فرش ماشین مربوط به فرش های 1200 شانه و 1500 شانه میباشد، در بازار فرش ماشینی به این نوع فرش هااصطلاحاٌ فرش های ماشینی دستباف گونه اطلاق می شود. فرش های بافته شده از الیاف اکریلیک به عنوان فرش های ماشینی باکیفیت و درجه یک در بازار فرش ماشینی شناخته میشوند. بهترین و باکیفیت ترین نوع فرش 12 متری، فرش های 1200 شانه و 1500 شانه 100 % اکریلیک هیت ست شده میباشند. این فرش‌ها نوع مصنوعی قالی‌های دستبافت می‌باشند و هنوز ما ایرانی‌ها با وجود تنوع گسترده فرش‌های ماشینی در بازار، بازهم به سبک فرش‌های دستباف علاقه بیشتری داریم.

دستگاه های بافت فرش واندویل بلژیک از بهترین تکنولوژی های روز دنیا هستند که ما در DariushCarpet از آنها استفاده می کنیم و برترین فرش های صادراتی عرض 4 متر را تولید می کنیم. فرش های تک و استوک، فرش ماشینی با طرح های متنوع و زیبا در این مجموعه با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت به فروش می رسد. اما به طور کلی تمامی سایزهای هشتگانه استاندارد آن موجود نیست و نکته مهمتر اینکه دیگر طرح آن تولید نمیشود. بر همین اساس نمی توانید سفارش بافت جدید با رنگ بندی دلخواه از طرح فرشتان داشته باشید.

فرش ماشینی کد 1011 نقره ای گل برجسته

به خصوص در انواع فرش فانتزی مدرن مثل فرش وینتیج و کهنه نما، فرش شگی یا فرش چهل تکه. قیمت فرش 4 متری یا قالیچه مقرون به صرفه تر از سایر ابعاد است. در سوی دیگر در فضا های آپارتمانی امروزی استفاده از قالیچه مرسوم تر است. ضمن اینکه از بیدخوردگی و بسیاری مشکلات خرید فرش دستبافت نیز مصون هستند.