فرش قرمز گلدن گلوب 2018: چرا همه سیاه پوشیدند؟


در سال‌های اخیر هیچ‌وقت به دلایلی غیر از مد فی نفسه، درباره یک رویداد فرش قرمز تا این حد صحبت نشده است. این به تنهایی یک نقطه عطف عظیم در همه چیزهایی است که فرش قرمز گلدن گلوب 2018 در آن حضور داشت: حرکات Time’s up و #MeToo که توسط ،ن و مردان به طور ی،ان پشتیب، و با صدای بلند و واضح، جسورانه و زیبا بیان شده است.

مثل قبل، همه سلبریتی ها کنار هم ایستادند (به استثنای چند مورد از قانون کد رنگ) و تمام لباس های سیاه را برای حمایت از برابری و حقیقت پوشیدند. نه گفتن به آزار و اذیت ،، شکاف دستمزد ،تی، انواع تبعیض، نژادپرستی، قدرت بازی، و تمام مسائل منفی که ،ن برای چندین دهه با آن دست و پنجه نرم می ،د، همه در کانون توجه بود. سلبریتی ها آن را همانطور که هست می گفتند و برای اولین بار نامی روی آن می گذاشتند (دبرا مسینگ به وضعیت E! ،وج گربه ساد، از شبکه می پردازد). زنده. روی فرش قرمز متحد شده از طریق کد لباس – همه سیاه و سفید – با همان جنبش و اعتقادات.

آمین!

اپرا وینفری همه اینها را در یکی از بهترین سخنر،‌های تاریخ خلاصه کرد، که عواقب آن همه از او التماس ،د که نامزد ریاست جمهوری شود و طبق اخبار صبح امروز او برای اولین بار نه نگفت. قانع کننده، صمیمانه، حقیقت ناب، قوی، توانمند و بسیار احساسی بود.

اساساً افراد خوب در صنعت فیلم و در سراسر جهان، از یک سلبریتی برتر تا خانم نظافتچی در ساختمان اداری شما، از قلدرها، دهان بسته نگه داشتن و مودب بازی ، با حقیقت برای حفظ ظاهر رنج می برند. زمان به پایان رسیده است و ما با چشم پوشی از توهین های معمولی، رفتارهای تبعیض آمیز و غیره تمام شده ایم.

در چند سال گذشته به خودم قول داده بودم که هر وقت احساس می‌کنم “به طور اتفاقی بهم توهین شده” دهانم را ببندم. من به قولم پایبند بودم و از آن زمان برای خودم و آن دختر، مثل من اسامی جمع‌آوری کرده‌ام – «عصبانه بیش از حد واکنش نشان می‌دهند» که توسط پسران غافل و گاهی ،ن نیز ارائه می‌شود. من قبلاً خیلی سر اینها کار می‌کردم، اما اکنون تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که “اگر فکر می‌کنی من دیوانه‌ام، چه ،ی بدش می‌آید؟” من ،ت نیستم، مطمئناً. نه به توهین و آزارهای اتفاقی. چون می دانم این اولین قدم است. فردا ،ن بیشتری نظر خود را خواهند گفت، و روز بعد حتی بیشتر تا زم، که ،ی را دیوانه خطاب کنیم برای بازی مجدد، گزینه ای نخواهد بود و آن نادان ها افراد عجیب و غریب خواهند بود. از این رو چرا گلدن گلوب 2018 چنین نقطه عطفی بود.

یک نقطه عطف زیبا به سبک تمام مشکی نیز. طنز این است که، اگرچه مد برای همه گزارشگر، که به دنبال گزارش در مورد وضعیت طناب زنی هستند، دور از ذهن بود – چند سال دیگر، این گلدن گلوب نیز یک لحظه نمادین مد خواهد بود. هرگز این همه لباس مشکی زرق و برق دار در یک مکان وجود نداشت.

فرش قرمز گلدن گلوب ۲۰۱۸ نمایشی زیبا از بافت‌ها، لوازم جانبی، برش‌ها، طرح‌ها، شبح‌ها، ال،ا، شکل‌ها، اندازه‌ها، سبک‌ها – همه به رنگ مشکی بود.

بله، من را می شناسید… من خیلی دوست دارم گلم، پس یک لباس ،ی پری دریایی به من بدهید و من فروخته می شوم. یکی از لباس های مورد علاقه من جولیانا رانسینک، ریس ویترسپون، نیکول کیدمن (یاسس!)، کیت هادسون، پنه لوپه کروز، کندال جنر، کاترین زتا جونز، آلیشیا ویکاندر، زوئه کراویتز بودند… بنابراین بسیاری از سلبریتی ها با برخی از آنها شگفت انگیز به نظر می رسیدند. بهترین ظاهر فرش تا کنون، که به شما نشان می دهد – شما نمی تو،د با رنگ مشکی اشتباه کنید.

تمام ظاهر فرش قرمز گلدن گلوب 2018:

*

افراد مشهوری مانند بلانکا بلانکو بودند که مشکی نمی پوشیدند، اما اظهاراتی می ،د و می گفتند از جنبش حمایت می کنند. با این حال، توییت‌های منفی که او دریافت کرد چیزی نبود جز آینه‌ای از افراد تبعیض‌آمیز ساده‌اندیش که هنوز آن را درک نمی‌کنند. من فکر می‌کنم که پذیرفتن یک هدف عالی است، اما پوشیدن مشکی به تنهایی دلیل نمی‌کند.

بله من یک فمینیست هستم و همه مردهای اطرافم از شوهرم گرفته تا پدرم و 3 برادرم هم همینطور هستند. فمینیسم برابری است، این یک ایدئولوژی جبر ضد مردان نیست که افراد کوچک فکر یا فقط نادان فکر می کنند که چنین است.

به ،وان یک مرد به دفاع از ،ن زندگی خود افتخار کنید. به‌،وان یک زن، خواهرخواندگی را قوی و زنده نگه دارید، اگر نه برای خودتان، نه برای دختران کوچکتر، برای دخترانتان، به طوری که آنها – همانطور که اپرا گفت – دیگر نیازی به استفاده از هشتگ‌هایی مانند #MeToo ندارند.

xoxo D.


منبع: https://thefa،ontag.com/2018-golden-globes-red-carpet-why-everyone-wore-black/