فرش قرمز امی 2017: بهترین و بدترین لباس پوشیدن!


با همه چیزهایی که در دنیا رخ می‌دهد، و با تمام اتفاقاتی که در مراسم #womenrock امی 2017 رخ داد، سخنر،‌های عالی، ،ن شگفت‌انگیز و با استعداد پس از داشتن فرصت‌های فوق‌العاده برای بازی در نقش‌های بزرگ، جوایز دریافت ،د و از آنها تجلیل شد تا بتوانند استعدادهای خود را به نمایش بگذارند. صحبت در مورد فرش قرمز امی 2017، پیش پا افتاده ترین کاری است که می توان انجام داد. با این حال من اینجا هستم. حقیقت این است که من به این فکر کردم که آیا واقعاً می‌خواهم روی فرش قرمزهای معمولی‌ام بروم یا نه، زیرا احساس می‌کنم آن ،ی است که پشت سر می‌ماند و وقتی بقیه به راه افتاده‌اند، بحث می‌کند. #ilovetoembar،myslef

اما، نکته اینجاست: 1) من هیچ راهی برای تماشای نمایش ندارم، به جز فرش قرمز در E! (که بدیهی است دیرتر از پخش زنده در اروپا پخش می شود)، بنابراین این به تنهایی من را در یک زاویه بسیار شبیه فرش قرمز قرار می دهد، و بقیه داستان، بهترین ،مت، با نام مستعار سخنر، نیکول کیدمن، سخنر، ریس، برندگان، چهره ها ، میزبان، نظرات، حالات زنده، چگونه ،ن در این سال تکان خوردند، و چه نقطه عطفی برای توانمندسازی و برابری، و تجلیل از استعدادها در اطراف (همچنین تحت ،وان فمینیسم شناخته می شود) – من فقط می توانم به صورت آنلاین، پراکنده دسترسی داشته باشم. و قبلا مغرضانه بنابراین، این وجود دارد، و 2) در حالی که من تماماً طرفدار 1000٪ فوق هستم، من عاشق صحبت ، در مورد مد فرش قرمز هستم. عادت ،نه.

فرش قرمز امی 2017 یکی از شیک ترین فرش هایی بود که تا به حال دیده بودم. شاید چیزی در هوا وجود داشته باشد زیرا آن شب همه چیز برای همه آنجا جمع شده بود. خوب، به جز آنهایی که برنده نشدند، و واقعاً می خواستند، و آنهایی که چندان خوش لباس نبودند، اگر می خواستند. با پیمایش در تمام ع،‌ها در واقع «نگران» بودم که بدترین رقیب نداشته باشم.

به نظر می رسد، چند نفر هستند که یکی را برای بدترین لباس پوشان انتخاب کرده اند. پس بزن بریم.

فرش قرمز امی 2017 – بهترین لباس پوشیدن

کل بازیگران دروغ های بزرگ کوچک باید اینجا باشد شاید شیلین وودلی نه چندان، منظورم این است که من لباس را دوست داشتم، اما احساس می‌کردم که موها از سبک دهق، پرایر، رنگ و بافت نیز الهام گرفته شده است. نیکول کیدمن بالا،ه خاموشش کن!!!!! من مدت ها پیش از تلاش های او برای لباس قرمز دست کشیدم، اما امسال لباس او برای او بسیار عالی بود. او در قرمز خیره کننده به نظر می رسد، این یک واقعیت است، و سیلوئت عالی بود. اگر می‌خواستند من را در این حد بگذرانند، می‌ترسیدم، بنابراین… من دوست دارم که او این کار را انجام دهد، اما من برای نیکول هم می‌ترسیدم. مو – خیره کننده آرایش – عالی! ،مت بالای لباس دیوانه کننده بود.

ریس ویترسپون یکی از مورد علاقه های من است و انتخاب او از آن لباس بلیزر بد نبود. فکر می‌کنم او آن را شگفت‌انگیز کرده بود، او آن را با موهای بلوند بلندش که به رنگ لباس می‌چرخید، زیبا پوشید. من واقعا آن را دوست داشتم. و من فکر می کنم که او این لباس را پوشید نه برع،، و هیچ فرد دیگری این لباس را به این خوبی نمی کشید.

سوزان سارادون. کمال. میتونم وقتی بزرگ شدم اینطوری بشم؟ برش، سبک همه چیز ک،یک، ساده و پر زرق و برق بود.

گوگو امباتا راو – خیره کننده!!! همه چیز در مورد این ظاهر متوقف شدن نمایش به طبیعی ترین و زیباترین شکل ممکن است. این لباس زرق و برق، زرق و برق مایع و پولک‌های پولکی است، و آنقدر ساده و جذاب است که برای او شگفت‌انگیز است. من دوست دارم که او همه چیز را ساده نگه داشته و با گوشواره هایی به همان رنگ لباس تزیین کرده است.

زوئی کراویتز به نظر پرنده ای زیباست بسیاری از ،ن به دنبال پرهای شترمرغ رفتند، اما تعداد کمی از آنها آن را انجام دادند. لبه Zoe کاملاً با جنبه فوق العاده زیبا و شیرین (احتمالاً ،بنده) پرها ،یب می شود. من مرواریدها را دوست دارم، زیرا همه آنها را بسیار التقاطی اما به نوعی ،نه می کند. Rocknroll با پیچ و تاب دخترانه. بنابراین اگر البته او تنها ،ی بود که این نگاه را به خود جلب کرد. از آن قیافه هایی است که هر چه بیشتر به آن نگاه کنی بیشتر عاشقش می شوی.

رشیدا جونز زیبا بود من این لباس را دوست داشتم و احساس می‌کردم آنقدر حرکت و بافت ابریشمی لغزنده دارد. طراحی، برش، نحوه ظاهر او در آن – بی عیب و نقص خالص. ونسا کربی – نه برای دیوانه شدن در مورد مو، بلکه برای لباس!!! ای وای. یکی از مورد علاقه های من

ویولا دیویس خیره کننده!!!! او همیشه همیشه روی فرش قرمز زیبا به نظر می رسد. رنگ لباس به قدری روی او خوب است که کاملاً زرق و برق دار است.

یکی به پلیس آتش نش، یا چیزی زنگ بزند. سلام جینا رودریگز! اوه خدای من. این بسیار ،ی است که تقریبا غیرممکن است به آن نگاه کنید. یقه‌ی عمیق، پارچه، آستین‌های بلند، موهای عقب کشیده، آن گوشواره‌ها، آرایش طبیعی – همه اینها زرق و برق خالص است.

امی راسوم فرش قرمز بسیار جذاب به نظر می رسید، مدرسه قدیمی با ک،یک 2017 ملاقات می کند. سادگی لباس را دوست داشتم، و موهای زیبا، از پهلو، به سبک قدیمی هالیوود، با گوشواره های عالی بود. من واقعاً طرفدار چنین لباس های بزرگی نیستم، اما این یکی را دوست دارم.

میشل فایفر… همه از زیبایی ظاهر او شگفت زده شدند. من فکر کردم او خوب به نظر می رسد. | جولی بوون فوق العاده بود من عاشق این هستم که او لباسی را انتخاب کرد که ساده بود، اما نه واقعاً، و به طور کامل از ک،یک استفاده کرد. به نظر می رسد همه چیز در مورد جواهرات ک،یک امسال است.

مادلین برویر بسیار خیره کننده و مد روز بود شانه های بزرگ بلند و آن گوشواره شبیه ادیتوریشن مد بود و لباس بسیار پر زرق و برق و زیبا بود.

سوزان کلچی واتسون یکی از ،ن مورد علاقه من است من کاملاً او را در This is us می پرستم، و او آن را در فرش قرمز امی 2017 کشت. او در آن لباس شبیه یک الهه به نظر می رسد. من عاشق اون لباسم برش عالی، شکاف، ،مت بالایی، کفش‌ها عالی بودند، مو و آرایش فوق‌العاده طبیعی… شاید بیشتر الماس مانند گوشواره انتخاب می‌کردم.

سوفیا ورگارا اشکالی ندارد، اما من کمی نسبت به قیافه فرش قرمز او بسیار حساس هستم، زیرا آنها به م،ای واقعی کلمه کارشان را انجام داده اند و دیوانه کننده است. بسیار خوب، این لباس بیشتر به سبک مرغی است، با پر شترمرغ که فکر می‌کنم ظاهر پرنده‌ای امسال مورد استفاده قرار گرفت. لباس زیبایی است، زن زیبایی است، اما بیا! جواهرات ک،یک بیشتری انتخاب می‌کردم، نه چیزی خیلی لوستر، و یک مدل موی کناری با موج‌های هالیوودی قدیمی درست می‌کردم. من فکر می کنم که می توانست شگفتی ایجاد کند.

وقتی برای اولین بار دیدم مندی مورمن شبیه زن ل،تی بودم، اما با دیدن ع، های بیشتر از زوایای مختلف عاشق این لباس شدم. آنقدر “اورئو” دراماتیک و سرگرم کننده است که من آن را دوست دارم. و رژ لب روی او شگفت انگیز است. عشق.

فلیسیتی هافمن زیبا و ک،یک به نظر می رسید لاورن کا، مثل همیشه داغ جهنمی

صحبت از داغ … یونه استراوفسکی زن دیوم!!!! او یکی از زیباترین زن، است که من دیده ام. آن لباس مانند پرندگان کوچک نامرئی است (دوباره با پرندگان). این بسیار ،ی و بسیار آشکار است، اما همچنین فوق العاده زیبا است، بدون اینکه ،بنده باشد. عاشق آرایش مو و آن چوکر.

همچنین تسا تامسون خیلی خوب به نظر می رسید دریافت جوایز بسیار رنگارنگ و شبیه به ام تی وی، ظاهری شنیده شده بود، اما فکر می کنم او آن را تکان داد. سارا هایلند خیره کننده بود، من او را دوست دارم ارین لیم در جلو بسته شد من این سبک پرمشغله الهام گرفته از ،چه و گابانا از سیسیل را بسیار دوست دارم. این برای من کمال است، اما من از آن آگاهم؛ ظاهری که هضم آن آسان نیست.

وقتی دیدم پادما لاکشمی من به م،ای واقعی کلمه منفجر شدم. وای! او شخصیت بمب ، خود را رها کرده است و من آن را دوست دارم. آرایش گرم، دکل، صورتی در برابر مو و لباس مو. اولش خیلی زیاد بود، اما چرا نه. به نظر می رسد که او آن را دوست دارد، و من آن را برای او دوست دارم. btw موهای او شگفت انگیز به نظر می رسد.

نینا ،ی بسیار بی دردسر زیبا، جوان، تندخو اما سرحال. کریستین کاوالاری بسیار ساده (شاید خیلی ساده) و زیبا. لیلیانا واسکز خیلی خوب، بسیار زیبا و ک،یک به نظر می رسید با کمی درام از کمربند مشکی و لوازم جانبی. آن را دوست داشت.

*

فرش قرمز امی 2017 – بدترین لباس پوشیدن

لطفا اگر می خواهید از من متنفر باشید، من اهمیتی نمی دهم، اما جسیکا بیل زشت ترین لباس تاریخ را پوشید و زشت ترین موهای تاریخ را پوشید. من واقعاً نمی‌دانم کدام بدتر است، مو یا لباس، اما به نظر می‌رسد که او از برنامه‌های جشن سال 80 خارج شده است. وای خدای من مدام بهش نگاه میکنم و نمیفهممش آن پارچه صورتی روی پولک ها چیست؟

هر ،ی؟!

هایدی کلوم لطفا برای من دست بزن اوه صبر کن، نکن به خودت آسیب میزنی و با اون دختر النگو نیمی از دنیا رو بیدار میکنی. و گویی آن ها کافی نبودند، چند گوشواره هم در آن جا انداختی، از همه سبک ها – لوستر. و تو به ما دکل و شکاف بزرگ #vajayalert و برنزه ای روشن می دهی… من الان از این ظاهر خیلی خسته ام. این لباس بسیار الهام گرفته از تابستان است و بد نیست، اما نه برای فرش قرمز و نه با آن الن،ا. این چیه دهه 2000؟!

ونسا بایر یک نفر فقط سرت را پرت کرد اوه صبر کن، نه، این لباس توست.

شما بچه ها، وقتی یک شترمرغ با یک توپ دیسکو روبرو می شود چه اتفاقی می افتد؟ آنها یک مهم، دارند و شبیه لباس است تریسی الیس راس پوشید. اوه من. چه اتفاقی می افتد زم، که بیش از حد زیاد است.

آریل وینتر بیشتر شبیه تابستان آریل است اما از نظر خوبی نیست. برای من خیلی زیاد است این شکاف‌ها مانند لباس‌هایی هستند که در مسابقات رقص لاتین می‌پوشید، فرش قرمز من، نیست، خیلی تنگ است، خیلی ،ی است – به نوعی خیلی سخت.

سامانتا بی خیلی خشن به نظر می رسد بد نیست، اما چیزی در مورد آن لباس به من احساس ناخوشایندی می دهد. این بیش از حد ساختار یافته و الهام گرفته از کت و شلوار و بیش از حد سبز است. من واقعا آن را دوست ندارم. من عاشق موهایش و لبخندش و جواهراتش هستم.

لی میشل او نباید اینجا در لیست بدترین ها باشد، که به خودی خود باید بیشتر شبیه لیست کمترین علاقه من باشد، زیرا او زیبا به نظر می رسد، اما من فقط احساس می کنم که کمربند ظاهر را به کلی ،اب کرده است. شبیه یک کمربند شلوار جین است و آن یک لباس فرش قرمز پولک دار است. من هم طرفدار این نوع دک،ه و بند نیستم.

خدمه آماندا – من هنوز در مورد آن مطمئن نیستم. من می خواهم آن را دوست داشته باشم، اما نمی دانم. آیا نمایان است و آیا این اوج به بدن برهنه اوست؟ نه اینکه ایرادی داشته باشه واقعاً الان، فقط فکر می کنم مشکلی نیست، اما او شبیه کاندوم خیره شده است.

،لی جونز او خیلی عالی است و من او را دوست دارم، اما من لباس او را دوست ندارم و می خواهم آن را دوست داشته باشم اما نمی توانم. همین الان گریه میکنه نمیدونم چرا دوست ندارم شاید هیچ شکافی وجود نداشته باشد؟ یا شاید آن گوشواره ها برای آن لباس خیره کننده بیش از حد خیره کننده هستند؟ کمک!!!

دبرا مسینگ در نایلون به هم می ریزد نه، در واقع او در یک لباس نه چندان زیبا گم شده است. سمیرا ویلی من لباس را دوست دارم، اما رویه آن را ،اب کرد: خیلی زیاد است. باید در شکاف متوقف می شد.

پریانکا چوپرا چرا؟!!!! بنابراین او با روند پرنده رفت، و آن لباس قطار شترمرغ یا شیپور آن را ،اب کرد. همچنین احساس می‌کرد که این لباس بیشتر شبیه یک ژاکت ضخیم مهارکننده است. خوب به نظر می رسد، اما مطمئناً آن چیزی نیست که انتظار داشتم. شاید بدون آن جزئیات شانه-بازو بهتر کار می کرد. یا شاید بدون پر

لورا درن – گوجه فرنگی. #شتر مرغ

اوه خدای من، یکی به کلانتر زنگ بزنه! ایوان ریچل وود در خانه است. او همیشه به دنبال ظاهر مردانه است، اما این برای من یک نه است. آیا آن یک ژاکت کوتاه است، آن یک جلیقه بلند زیر آن است؟ چرا یک بلیزر ساده نه؟

مکنزی دیویس – خب… او خیلی خوشگل است، اما او آن را ،اب کرد. حرف دیگری برای گفتن ندارم. نمیخوام چیزی بگم #گریان.

*

این اصلاً شعار طول، من نبود، اما از خواندن نظرات شما بسیار هیجان زده هستم، حدس بزنید: آنها کار می کنند! پس لطفاً به من بگویید که مورد علاقه یا حداقل مورد علاقه شما چه ،ی بود و بیایید در مورد آن صحبت کنیم.

عاشق xoxo D.


منبع: https://thefa،ontag.com/2017-emmys-red-carpet/